O'Reilly logo

Windows Vista PL. Administracja. Przewodnik encyklopedyczny by Brian Culp

Stay ahead with the world's most comprehensive technology and business learning platform.

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required

Wstęp

Ci, którzy dotarli tutaj, mają za sobą połowę drogi. Być może ich uwagę przyciągnęło zwierzę na okładce, możliwe, że zaważyła czyjaś pozytywna opinia o tej książce, a może czytelnik odwiedził stronę internetową autora i zdecydował się wydać kilka złotych na swoją edukację z zakresu systemu Vista. Mogło się też zdarzyć, że na decyzję o zakupie tej publikacji wpłynęła czyjaś dobra ocena, a może po prostu zignorowanie jakiejś złej opinii. W każdym razie koleś, który napisał taką recenzję (taką złą), nie wiedział, co czyni.

Teraz chciałbym poprosić czytelników o przysługę; rzućcie okiem na półki z książkami znajdujące się dookoła. Wiele z nich zapewne dotyczy Visty. Co zatem czyni tę publikację pozycją wyjątkową pośród innych cegieł, przy zdejmowaniu ...

With Safari, you learn the way you learn best. Get unlimited access to videos, live online training, learning paths, books, interactive tutorials, and more.

Start Free Trial

No credit card required